Наші лікарі

Персонал стоматологічного центру «Дентал Арт»

Персонал в Медичному центрі «Дентал Арт» - це згуртована команда професіоналів своєї справи. Ми надаємо весь спектр стоматологічної допомоги, тому у нас представлені стоматологи всіх напрямків:

  • дитячий і дорослий терапевти;
  • хірург;
  • ортопед;
  • пародонтолог;
  • ортодонт;
  • лікарі анестезіологи;
  • висококваліфіковані асистенти;
  • адміністратори.

У нас завжди високі вимоги до персоналу і до його підбору ми підходимо ретельно, все для того щоб Ви отримали якісну допомогу.

Наші лікарі-стоматологи - це сучасні і прогресивні фахівці. Багаторічний досвід роботи, сотні вилікуваних зубів, встановлених імплантатів, коронок, брекет-систем і безліч задоволених пацієнтів - кращий показник якості роботи стоматологів «Дентал Арт» в м.Одеса. Постійне підвищення кваліфікації, навчання на майстер-класах, міжнародних конференціях і семінарах - невід'ємна частина їх професійної діяльності. Сучасні алгоритми лікування, професіоналізм і шанобливе ставлення до кожного пацієнта - наші принципи надання допомоги.

Лікарі-анестезіологи - це досвідчені лікарі, які знають всі особливості стоматологічного прийому, що дуже важливо під час проведення наркозу або внутрішньовенної седації (медикаментозний сон).

Асистенти проходять обов'язкове вузькоспеціалізоване навчання, багато в чому допомагають стоматологам і піклуються, щоб Вам було комфортно під час лікування.

Адміністратори - це серце нашого медичного центру! Завжди привітні і професійно нададуть відповіді на Ваші питання, нагадають про майбутній візит, а якщо Ви прийшли з дитиною, то обов'язково подарують йому подарунок, Вам запропонують смачну каву або чай.

Лікар-стоматолог на сьогоднішній день вже рідко займається всім одночасно: і лікує, і видаляє зуби, і протезує. Сучасна стоматологія, активно розвивається і поглиблюється, а досягати найкращих результатів у всіх напрямках одночасно неможливо. Тому ми розділили напрямки в роботі наших лікарів, і кожен максимально кваліфікований в своїй і, обов'язково, - в суміжній галузі.

Важлива складова успіху - це любов до своєї справи. І ми знаємо, що наші лікарі не тільки професійні, вони трудяться з задоволенням для досягнення високих результатів лікування. Невід'ємна частина роботи наших фахівців - це командний підхід у вирішенні складних завдань і пошук найкращого варіанту лікування для Вас.

Стоматологу нашого медичного центру в Одесі Ви сміливо можете довірити здоров'я своїх зубів. Наш персонал подбає про красу і природність Вашої посмішки, щоб при слові «лікар-стоматолог» у Вас виникали тільки позитивні асоціації і приємні спогади.

© 2017-2022 Авторські права МЦ «Дентал Арт». Всі права захищені. Міністерство охорони здоров'я України ліцензія №376 від 21 квітня 2016